SbR_480_200Już wkrótce, bo 10 października 2015 r. odbędzie się II edycja konferencji naukowej „Świat bez raka #2” poświęconej naturalnym metodom zapobiegania i leczenia chorób nowotworowych i przewlekłych. Ponownie zaprosiliśmy wspaniałych specjalistów i naukowców, by szerzyć wiedzę na temat terapii naturalnych w profilaktyce chorób nowotworowych i dietozależnych oraz zachęcać do wzięcia odpowiedzialności za swoje zdrowie i życie.

Do tegorocznej edycji zaprosiliśmy trzech wykładowców:

  • dr n. med Danuta Myłek – lekarz alergolog i dermatolog z 40-letnim stażem, autorka książki „Od lekarza do kucharza”, wygłosi wykład pt. „Profilaktyka i wspomaganie leczenia nowotworów”,
  • dr n. med. Krzysztof Krupka – lekarz specjalista z zakresu rehabilitacji, neurologii i chorób wewnętrznych, wykład pt. „Integracyjna diagnostyka i terapie nowotworów”;
  • dr n. med. Norbert Szaluś – lekarz medycyny nuklearnej, onkolog, wykład „Biologiczne metody immunoterapii w chorobach przewlekłych i nowotworowych”.

Oprócz wykładów wybitnych specjalistów i wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem, uczestnikom konferencji oferujemy dostęp do fachowych i ciekawych publikacji, suplementy rzadko spotykane na rynku, wyciskarki do soków w konkurencyjnych cenach oraz voucher na badania laboratoryjne z 40% upustem w laboratoriach VITALABO. Uczestnicy będą mogli także degustować potrawy z książki Pani dr Danuty Myłek „Od kucharza do lekarza”. Ale to jeszcze nie wszystkie niespodzianki, które przygotowaliśmy dla uczestników.

Serdecznie zapraszamy 10 października 2015 o godz. 10 (rejestracja od godz. 9) do Akademickiego Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa” w Toruniu przy ul. Gagarina 37a i śledzenie informacji na naszym profilu FB.

Koszt uczestnictwa 60 zł
Dane do przelewu:
Fundacja Instytut „Zdrowie z Natury”
ul. Raszei 6, 87-100 Toruń
nr konta: 06 1140 2004 0000 3502 7524 6434

 Osoba do kontaktu: Magdalena Kołtuńska tel. 509 949 178