Pierwsza w województwie kujawsko-pomorskim konferencja na temat naturalnych metod profilaktyki i walki z chorobą nowotworową oraz skuteczności tych metod.

Już samo słowo RAK budzi strach. Niestety są ku temu obiektywne powody: z raportu specjalistów z Centrum Onkologii w Warszawie wynika, że województwo kujawsko-pomorskie jest w czołówce kraju pod względem umieralności na raka. Już co czwarty Polak umiera z powodu raka i według lekarzy takich zgonów będzie w najbliższych latach coraz więcej (PAP/RYNEK ZDROWIA 06.08.2014). Ta ponura prognoza sugeruje, że dla wielu z nas diagnoza raka oznacza rychłą śmierć. Jednak nie jest to nieuchronne. Można wiele zrobić dla siebie i bliskich, aby mieć większe szanse na uniknięcie zachorowania na chorobę nowotworową lub na przeciwdziałanie jej rozwojowi.
Zapraszamy wszystkich, którym bliskie są terapie naturalne, ale także i tych z Państwa, którzy nie wiedzą nic o terapii Gersona, leczeniu witaminą B17, antynowotworowych właściwościach ziół, hipertermii czy leczeniu gorączką.

Ilość miejsc na konferencji jest ograniczona, dlatego osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie swego udziału na adres: fundacja@zdrowieznatury.org

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONFERENCJI!

Organizator: Fundacja Instytut „Zdrowie z Natury”, ul. Raszei 6, 87-100 Toruń
Kontakt: Katarzyna Kamińska 663339959, Magdalena Kołtuńska 509949178
fundacja@zdrowieznatury.org